Lenka_úvod_1.jpg

Lenka

Záveská

Köstingerová

realitní makléřka v Jičíně

"Provedu Vás nástrahami realitního světa."

PROČ PRÁVĚ SE MNOU?

BEZPLATNÁ KONZULTACE

Uvažujete o prodeji, nebo pronájmu, nebo řešíte problém v oblasti realit?

 Ráda Vás vyslechnu a poradím Vám na nezávazné a bezplatné schůzce.

JDU S DOBOU

Kdo zaspává, neprodává. Pouze s moderními nástroji prodeje lze dosáhnout nejvyšší možné ceny. Proto neustále hledám nové cesty a způsoby pro dokonalou prezentaci.

LIDSKÝ PŘÍSTUP

Nejsem lhostejná vůči Vašim přáním a obavám.

Nebudete pro mě jen složka v šanonu, záleží mi na Vaší spokojenosti s mými službami a nechci abyste se jakkoliv stresovali. Pokud jste mými klienty, o vše se postarám.

 
Trail in Woods

"V soukromí je u mně na prvním místě rodina, jejíž nedílnou součástí je náš psí mazlíček Dexter".

"Po náročném pracovním dni mě vždy spolehlivě zklidní dlouhá procházka lesem a dobré - nejlépe vlastnoručně připravené jídlo."

O MNĚ

nar. 1987, Jičín

S manželem Petrem bydlíme v rodinném domku v Chotči u Lázních Bělohradu.

Makléřině se věnuji od ukončení studia na Fakultě humanitních studií Univerzity Karlovy v Praze, aktuálně již osmým rokem. 

Líbí se mi rozmanitost mé práce - jednou kancelář, jindy terén, žádný den není stereotypní.

O všech zakázkách a klientech dlouze přemýšlím a stále hledám nové cesty a způsoby, jak celý proces zefektivnit, vylepšit a klientovi zpříjemnit. Myslím, že je to na výsledcích hodně znát.

LDF_115.jpg
 

CO VÁS U MĚ ČEKÁ - 6 KROKŮ K ÚSPĚŠNÉMU PRODEJI

1.

NEZÁVAZNÁ KONZULTACE

Ze zkušeností preferujeme jako první osobní setkání s klientem. Ujasníme si, co klient požaduje a zdali je reálné jeho požadavkům dostát. Pokud má klient zájem v jednání pokračovat, příště se potkáme na adrese nemovitosti. 

3.

PODPIS SMLOUVY

Naše smlouva je vždy výhradní, protože jen pokud se Vám věnujeme naplno, můžeme dosáhnout úspěšného prodeje.

5.

KOMPLETNÍ PRODEJNÍ A POPRODENÍ SERVIS

Všechno ostatní je již na nás. Hledáme kupce všemi možnými dostupnými prostředky. Připravíme veškeré smlouvy a další související  dokumenty. Klient se nemusí o nic starat,  pohlídáme lhůty, zajistíme přepisy energí apod. 

2.

SEZNÁMENÍ SE S NEMOVITOSTÍ

Na základě obhlídky nemovitosti připravíme tržní odhad, navrhneme strategii prodeje a nachystáme cenovou nabídku. Klientovi je současně předložen návrh zprostředkovatelské smlouvy.

4.

PŘÍPRAVA PREZENTACE NEMOVITOSTI

Po podpisu smlouvy se pouštíme do práce v domluveném rozsahu. Zajistíme např. home staging, foto staging, virtuální prohlídku, video prohlídku, záběry z ptačího pohledu (dron) atd.

6. SPOKOJENÍ KLIENTI

Prodávající má peníze na účtě, kupující vysněnou nemovitost a my kladné hodnocení od obou stran.

To je ideální stav.

 

MOJE PRODANÉ ZAKÁZKY

ZLATÝ POTOK

Rekreační zařízení

STARÝ BYDŽOV

Rodinný dům

VALDICE

Byt

JIČÍN

Byt

JIČÍN

Byt

DEBRNÉ

Chalupa

Další ukázky realizovaných prodejů ZDE

CO O MNĚ ŘEKLI KLIENTI?

Ing. Radek Marčík

Od realitní kanceláře ZK reality zastoupenou paní magistrou Lenkou Záveskou Köstingerovou jsem očekával rychlý a bezproblémový prodej své nemovitosti. Zásluhou paní magistry, které bych tímto rád poděkoval, bylo moje očekávání zcela naplněno. Paní makléřka zajistila profesionální servis jak s propagací nemovitosti, tak i během samotného prodeje. Spolupráci s realitní kanceláří ZK reality mohu všem vřele doporučit.

Michaela Drázská

Ráda bych touto cestou poděkovala paní Záveské za profesionální přístup v prodeji nemovitosti. Všechny nenadálé situace při prodeji byly z její strany řešeny okamžitě a k plné spokojenosti obou stran. Vřele doporučuji ZK Reality, pokud uvažujete o koupi či prodeji nemovitosti!

Petr Myška

Chtěl bych Vám moc poděkovat za vstřícný přístup a ochotu. Z mého pohledu se snažíte prodej realit dělat úplně jinak, než zbytek konkurentů v našem regionu. Ve Vašich nabídkách nemovitostí kvituji veliké množství až detailních informací, které si tak už jako klient nemusím nikde sám pracně dohledávat a perfektní jsou i nová videa s prezentací nabídek. Děkuji za výbornou spolupráci, férové jednání a přeji Vám mnoho úspěchů v tom co děláte :-) 

Další reference si přečtete ZDE

KONTAKT

Tel. +420 724 458 774

E-mail: lenka@zkreality.cz

www.zkreality.cz

Pokud se se mnou chcete spojit, jsem ochotně k dispozici. Pakliže zrovna nezvedám telefon, jsem pravděpodobně na schůzce u klienta, zavolám Vám zpátky. Na e-maily se snažím reagovat do 24 hodin.

  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram

KANCELÁŘ

RODINNÍ MAKLÉŘI Jičín s.r.o.

Havlíčkova 177

506 01 Jičín

www.zkreality.cz

 

Mnohdy bývám při své práci v terénu, otevírací doba kanceláře není pravidelná.

 

Doporučuji domluvit si schůzku předem.

 

 

NAPIŠTE MI

Odesláním souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů