Stylová novostavba prostorného rodinného domu

LIBÁŇ
 okres Jičín
PENB G
PRODÁNO

Pracujete v Libáni, nebo v okolí a uvažujete o změně bydlení například proto, že vás už unavuje dojíždět za prací?

Pak by vás mohl oslovit tento velký patrový rodinný dům se zahradou a samostatnou garáží. Stavba byla zahájena v roce 2003 a po roce 2013 probíhaly dokončovací práce v 1. NP. Celková výměra pozemku činí 803 m2, zastavěná plocha obou podlaží RD je 159 m2. Dům se nachází v poklidné nové čtvrti v Libáni. Pro dokonalou představu o dispozicích si prohlédněte VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKU. Přečtěte si v následujících bodech, co dalšího vám může tato nemovitost nabídnout.

1.    Perfektní uspořádání  
Dům je velmi šikovně zasazen na pozemku tak, aby mohla být efektivně využita nejslunnější jihozápadní část zahrady. I celková orientace pokojů je důsledně promyšlená a všechny obytné místnosti - tedy ty, kde každá rodina tráví nejvíce času, jsou orientovány na jihozápad a západ. Naopak všechny 4 ložnice mají okna na stinnější stranu. Garáž je umístěna ve východní části pozemku. Lépe už by to prostě udělat nešlo.

2.    Možnost rozdělení na 2 nezávislé byty  
V přízemí jsou dispozice 3+1 a nahoře 3+kk, dům tedy poskytne perfektní zázemí početné rodině. Objekt má dva vchody a velmi jednoduše by vybudováním příčky mezi schodištěm v přízemí mohly vzniknout dva oddělené byty.

3.    Kvalita provedení  
Majitelé si dům stavěli pro sebe a chtěli poctivě postavený dům, což je na něm na první pohled vidět. Všechna okna v domě jsou dřevěná, pohodlné schodiště je také ze dřeva a prostor pod ním je do posledního zbytku využit. Přízemí domu bylo navíc obýváno poslední 3 roky, tudíž je ověřeno, že vše funguje, jak má.
 
4.    Efektivita provozu  

O dostatek tepla v zimních měsících se postará automatický kotel na tuhá paliva. V přízemí je navíc teplo z krbové vložky v obývacím pokoji rozháněno průduchy do zbylé části přízemí, což je skvělý a příjemný způsob přitápění v chladnějších dnech mimo topnou sezónu. 

5.    Kompletní inženýrské sítě  
Napojení na elektro a veřejnou kanalizaci. Vodu je možné čerpat z vlastního 25 m hlubokého vrtu i z městského vodovodu. Přípojka plynu je na pozemku.

Co ještě zbývá dodělat?

Nemovitost je před kolaudací. V 1. NP jsou plovoucí podlahy a dlažba. Dům je prozatím bez fasády a 2.NP není aktuálně obyvatelné. Zbývá ovšem jen vybrat a instalovat podlahy, obklady, sanitu, dveře, kuchyňskou linku a máte provozuschopný byt. Výhodou tedy je, že nový majitel si může dům zařídit moderně podle posledních trendů a dle svého vkusu. PENB nebyl prozatím dodán, bude se vyhotovovat, z toho důvodu uvádíme nejnižší třídu G.

FOTOGALERIE

A jak to vypadá v okolí?

ZPĚT

Zajímá mě bližší info:

Odesláním souhlasíte se zpracováním Vašich údajů dle našich zásad

Chcete si půjčit?

Petr Vám spočítá, jestli na to máte.

Ke stažení:

Naše zásady ochrany osobních údajů

Poučení

spotřebitele

Pojištění odpovědnosti

Fakturační údaje:

Sociální sítě:

  • Facebook - White Circle
  • YouTube - White Circle
  • White Instagram Icon

Kontaktujte nás: