top of page

Prodej domu s garáží a slunným pozemkem

LOMNICE NAD POPELKOU
ul. Nádražní, okres Semily

PENB

G

STAŽENO Z NABÍDKY
943 m2

Popis nemovitých věcí:
Každý, kdo chce bydlet v rodinném domě, řeší zpravidla 3 zásadních otázky: Kde, jak a za kolik. 

 

Kde: Řešíte dilema město, nebo vesnice? Co takhle menší město? Lomnice nad Popelkou v okrese Semily, pouhých 12 km od Jičína.

Jak: Nevíte, jak velký dům potřebujete? Dispozice domu 3+1, zahrada a garáž u domu je fajn kompromis, co myslíte?

Za kolik: A konečně cena? Ta se odvíjí od toho, jestli chcete novostavbu, nebo koupíte starší budovu a tu zrekonstruujete. Co takhle dům, který byl průběžně modernizován? Za cenu 5.590.000 Kč.


Nabízíme k prodeji rodinný dům o dispozici 3+1 s garáží a slunným pozemkem v Lomnici nad Popelkou. Svým uspořádáním a standardem provedení je objekt vhodný pro okamžité pohodlné bydlení čtyřčlenné rodiny. Navíc bez nutnosti dalších investic, jelikož dům byl dobře udržován a průběžně rekonstruován. Celková výměra pozemků činí 943 m2.


Dispozice a vybavení:
1. NP:
Vstup do domu je prakticky řešen zádveřím a navazující chodbou, ze které se dostanete do moderně řešeného obytného prostoru - kuchyně spojené s obývacím pokojem. V přízemí se dále nachází koupelna a pod schodištěm vstup do menšího sklepa.


2. NP:
Zhruba v polovině schodišťového prostoru se v mezipatře nad koupelnou nachází zhruba stejně velká místnost (cca 6 m2) využitelná např. jako skromnější pokoj, šatna, nebo pracovna.


Samotné patro sestává z galerie nad schodištěm, kde se nabízí umístění útulného čtenářského koutku. Z galerie jsou dostupné dvě ložnice (každá zhruba 12 m2). Zadní ložnice nemá vlastní vstup, nicméně řešením může být zřízení vchodu ze stávajícího půdního prostoru. Po úpravě střechy lze na půdě vybudovat i další obytný prostor.


Na dům navazuje garáž (51 m2) - v současné době vybavena zvedákem na osobní vozy. Možnost využití garáže pro parkování, skladování i pro podnikatelskou činnost. Na pozemku se dále nachází starší plechová kůlna. Pozemek je členitý a skýtá široký potenciál využití.


Rekonstrukce:
V 90. letech proběhla kompletní rekonstrukce včetně stropů, střechy, fasády a omítek, izolace obvodových zdí a rozvodů elektřiny. Později po roce 2000 byla vyměněna původní okna za dřevěná eurookna. 
Naposledy byla v roce 2019 provedena rekonstrukce koupelny s podlahovým topením, pokojů, odpadů, rozvodů vody a topení včetně instalace energeticky úsporného plynového kotle a radiátorů..


Provoz domu:
Vytápění i ohřev vody plynovým kondenzačním kotlem umístěným v garáži. 
Průkaz energetické náročnosti budovy se vyhotovuje, z toho důvodu prozatím uvádíme nejhorší třídu energetické náročnosti G.


Lokalita:
Lomnice nad Popelkou je klidná obec s dobrou vybaveností a dopravní dostupností (autobus i vlak - autobusové nádraží cca 890 m, vlakové nádraží cca 250 m) - v obci mimo řady obchodů (COOP, PENNY Market) a služeb moderní kino, restaurace, hudební klub. 


Dům se nachází v klidné boční slepé ulici na okraji centra města, kde není nadměrný provoz – nejbližší prodejna potravin je přímo za rohem na hlavní silnici (cca 150 m od domu). V příjemné docházkové vzdálenosti se nachází ZŠ (cca 450 m), náměstí (cca 600 m), či nedávno zrekonstruované městské koupaliště (asi 1,2 km). Větší města Jičín (12 km) a Semily (14 km) v sympatické dojezdové vzdálenosti.

Klidná
lokalita

Boční ulice na malém pětitisícovém městě 150 m od hlavního tahu obcí.

BLÍZKOST PŘÍRODNÍCH PAMÁTEK

Rodinné bydlení

Dispozice 3+1, šatna (6 m2) a půdní prostory vhodné přestavbě.

BEZ NUTNOSTI DALŠÍCH OKAMŽITÝCH INVESTIC

Garáž
51 m2

Bezproblémový vjezd na pozemek, parkování na zpevněné ploše nebo v garáži.

MNOHOSTRANNÉ VYUŽITÍ GARÁŽE

Pozemek
943 m2

Dům je efektivně umístěn v rohu pozemku nepravidelného tvaru.

KREATIVNÍ ŘEŠENÍ PŘI

USPOŘÁDÁNÍ ZAHRADY

FOTOGRAFIE

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA DOMU
Zobrazit ve větším okně

3D PŮDORYSY

Inženýrské sítě

Elektřina

Voda

Plyn

Odpady

Vytápění a ohřev vody

Ano