Stylová "dvojchalupa"/ubytovací zařízení v Jeseníkách

ZLATÝ POTOK, okres Šumperk
PENB C
PRODÁNO

Uvažujte o investování volných finančních prostředků tak, aby se zhodnocovaly? Nechcete však začínat od nuly, ale převzít již fungující aparát?

 

Nyní máte unikátní možnost pořídit prosperující rekreační objekt s až 20 plnohodnotnými lůžky v malebné obci poblíž Dolní Moravy. Nabízíme k prodeji rekreační objekt (chcete-li chalupu/chatu) sloužící v současné době úspěšně jakožto ubytovací zařízení pro rodinnou rekreaci. Velkému zájmu se těší zejména u rodin s dětmi a u větších skupin rekreantů. Nabízí se možnost převzetí kompletního know-how a klientely (obsazenost do konce tohoto roku + částečně červen 2019). 
 

Objekt sestává ze dvou samostatných ubytovacích jednotek o dispozici 3+kk, každá má vlastní evidenční číslo. Prakticky se jedná o dvojdomek, přičemž obě části jsou zásobovány vodou z 12,5 m hlubokého vrtu, společný je i svod odpadů do jímky. Každá polovina objektu má vlastní elektroměr.

 

Objekt byl zkolaudován v roce 2004, je udržovaný a v dobrém stavebně technickém stavu. 
Možná to znáte sami, když cestujete s dětmi nebo s partou přátel či domácími mazlíčky. Hledáte místo, kde nebudete nikoho rušit a ani vy sami se nebudete muset omezovat. Pokud máte zaměstnání, kdy na každém kroku zakopáváte o lidi, toužíte ve volném čase vypnout a nic neřešit. Na chatě Zlatěnce budou vaše přání vyslyšena. 


Na pozemcích o celkové výměře 6131 m2 máte rozsáhlé možnosti vyžití. V létě budou v permanenci bazén, ohniště i atrakce pro děti, v zimě stačí vyjet do nedalekého zimního lyžařského střediska na Dolní Moravě a o zábavu je postaráno. Objekt skýtá rozmanité možnosti využití, lze jej využívat i pro vlastní bydlení a dle potřeby pronajímat jen část objektu. Dále existuje varianta rozšíření domu na S nebo na J o další prostory. Louky přináležející k objektu vybízejí k instalaci dalších lákadel pro hosty. Co takhle vyřešit sekání postaru a na podzim uspořádat jehněčí hody?

FOTOGALERIE

PŮDORYSY

PARAMETRY

Celková cena: PRODÁNO
Lokalita: Zlatý Potok, Šumperk 
Vlastnictví: osobní 
Typ nemovitosti: chalupa 
Stav nemovitosti:
dobrý 
Typ konstrukce:
zděná 
Umístění nemovitosti:
polosamota 
Celková výměra pozemku: 6 131 m2 
Obytná plocha:
200 m2 
Zastavěná plocha:
136 m2 
Sociální zařízení:
4 x wc, 4 x koupelna 
Voda: vrt 
Elektřina: 230/400 V 
Kanalizace:
jímka 
Topení: 2 x elektrokotel 
Parkovací stání:
na pozemku 
Garáž: -
Občanská vybavenost: Kompletní síť obchodů a služeb v Šumperku 
Třída en. náročnosti: C-úsporná 

A jak to vypadá v okolí?

ZPĚT

Zajímá mě bližší info:

Odesláním souhlasíte se zpracováním Vašich údajů dle našich zásad

Chcete si půjčit?

Petr Vám spočítá, jestli na to máte.

Ke stažení:

Naše zásady ochrany osobních údajů

Poučení

spotřebitele

Pojištění odpovědnosti

Fakturační údaje:

Sociální sítě:

  • Facebook - White Circle
  • YouTube - White Circle
  • White Instagram Icon

Kontaktujte nás:

Podkroví