top of page

Prodej rekreační chaty u lesa

BRADLECKÁ LHOTA
okres Semily
REZERVOVÁNO
 
531 m2

PENB

G

Popis nemovitých věcí:
Nabízíme k prodeji útulnou rekreační chatu k okamžitému užívání na okraji poklidné osady u lesa v obci Bradlecká Lhota. Velká terasa a obytná místnost orientovaná na jih s výhledem na malebné městečko Železnici a panorama města Jičína je jen jednou z několika výhod této chaty. Jistě v rámci pohodlí oceníte i parkovací stání na vlastním pozemku (celkem výměra pozemků 531 m2).


Dispozice a vybavení:
Doporučujeme zhlédnout virtuální prohlídku. Rozsáhlá rekonstrukce objektu proběhla cca před 20 lety. Chata je jednopodlažní s obytným podkrovím. Před vchodem do chaty je krytá terasa a na chatu přímo navazuje kůlna, jejíž dílčí část byla před lety přestavěna na prostornou koupelnu s WC. 

Provoz chaty:
Třída energetické náročnosti G – mimořádně nehospodárná. Chata je užívána jen sezónně.
Elektřina, kamna na tuhá paliva, vlastní studna na pozemku a odpady svedeny do jímky s přepadem.

Lokalita:
Chata se nachází se na pomezí Českého ráje a Podkrkonoší. Máte zde na dosah turisticky oblíbené lokality, Jičín (brána do Českého ráje) je 11 minut cesty autem daleko, Lomnice nad Popelkou (nové kino a vyhlášené koupaliště) 5 minut. V lese jste od chaty do půl minuty pěšky. Na kole dojedete za pár minut na obecní přírodní koupaliště s úžasně osvěžující vodou.


Nemáte rádi davy turistů? Toto místo je pro vás ideální. Fluktuace turistů v samotné obci není vysoká, přitom všechna vyhlášená místa máte na dosah (např. Zlatá stezka Českého ráje, zříceniny hradů Bradlec a Kumburk). A pakliže se v zimě poštěstí a nasněží, můžete naskočit na běžeckou stopu, poobědvat na Klepandě, nebo na Ploužnici, či vyjet sáňkovat na nedaleký kopec Tábor. Tady se skutečně nudit nebudete. 

Soukromí

Objekt se nachází na okraji chatové osady a okolní chaty jsou umístěny stranou, tudíž si se sousedy nebudete koukat do oken.

Les

Do lesa na houby to máte "co by kamenem dohodil". Takže sběru čehokoliv se můžete věnovat kdykoliv se vám zachce.

Kryté posezení

Na chatě chce člověk trávit co nejvíce času venku. Díky zastřešené terásce vám žádná přeháňka poklidné stolování nenaruší.

Pohodlí

Rovinatý pozemek se dobře udržuje a na chatu si přece jedete odpočinout a nechcete tahat zásoby ve špatném terénu "kilometry" daleko .

FOTOGRAFIE

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA
Zobrazit ve větším okně

Inženýrské sítě

Elektřina

Voda

Plyn

Odpady

Vytápění a ohřev vody

Ano

Studna

Není

Jímka

Kamna na tuhá paliva

Objekt

Typ nemovitosti

Stav nemovitosti

Typ konstrukce

Umístění nemovitosti

Adresa

Stavba pro rodinnou rekreaci

Dobrý

Dřevěná

Chatová osada

Bradlecká Lhota č. ev. 33

A jak to vypadá v okolí?

Zajímá mě bližší info:

Děkujeme ze zprávu

Odesláním souhlasíte se zpracováním Vašich údajů dle našich zásad

bottom of page