top of page
DJI_0326.jpg

NA PRODEJ
Dům z 19. století u Prachovských skal
Prachov, Holín, okr. Jičín

Cena:
*14.990.000 Kč
*Poznámka k ceně: Majitel si vyhrazuje právo vybrat si zájemce na základě jím zvolených kritérií.
3600
2
m

PENB

G

Neopakovatelná příležitost pořídit nemovitost k bydlení nebo komerčním účelům v centru širší lokality Prachovských skal v nejvýše položeném bodě obce Prachov.

Nádherné místo stranou turistického ruchu, přesto v bezprostřední blízkosti skalního města i věhlasných Jinolických rybníků. Na prodej nabízíme nejvýše položený dům na Prachově, který byl původně majetkem šlechtické rodiny Schlickových. K domu náleží prostorná stodola a rozlehlý pozemek o celkové výměře cca 3600 m2 (bude oddělen geometrickým plánem vyhotoveným po dohodě s kupujícím).

Oba objekty na pozemku, rodinný dům i zemědělská stavba, jsou určeny k celkové rekonstrukci. Rodinný dům je napojen na elektřinu a vodovod, odpady jsou svedeny do jímky. V objektu rodinného domu byla před lety započata renovace interiéru.

Soukromí

Přístup k nemovitosti vede po slepé asfaltové obecní komunikaci, která vede pouze k několika domům. Pozemek je díky tomu stranou hlavní silnice i centra turistického ruchu.

Český ráj

Prachovské skály, Jinolické rybníky, Brada, Přivýšina jsou některé nejbližší přírodní památky, které budete mít takřka na dosah ruky. Užívejte si čas strávený v jednom z nejkrásnějších koutů ČR.

Vaše vize

Dva domy na pozemku o výměře 3600 m2 skýtají široké možnosti realizací. Můžete zkusit zrekonstruovat oba objekty, nebo vytvořit svůj unikátní projekt na míru vašim potřebám.

Investice

Pozemek v turisticky atraktivní lokalitě je beze sporu  příležitostí pro podnikání. Je na investorovi, jakým způsobem uchopí potenciál daného místa. Poskytování ubytovacích služeb je jen jednou z alternativ.

FOTOGRAFIE

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA
Zobrazit ve větším okně

Technické údaje

Vytápění

Ohřev teplé vody

Voda

Elektřina

Tuhá paliva

Elektrický bojler

Voda z řadu 

Vlastní elektroměr

Energetická náročnost budovy: PENB G - mimořádně nehospodárná (PENB nebyl dodán)

A jak to vypadá v okolí?

Zajímá mě bližší info:

Děkujeme ze zprávu

Odesláním souhlasíte se zpracováním Vašich údajů dle našich zásad

bottom of page