top of page

POZEMEK NA PRODEJ
Senička, okres Olomouc

Cena: 
*10 358 100 Kč včetně provize realitní kanceláře
*Pozn.: Majitel si vyhrazuje právo vybrat zájemce dle jím zvolených kritérií
11 509 
2
m

Nabízíme k prodeji pozemkovou parcelu o celkové výměře 11509 m2. Pozemek je vedený v katastru nemovitých věcí jako trvalý travní porost.

 

Dle současně platného územního plánu se pozemek nachází v plochách zemědělské výroby a zařízení. Lze na něm umísťovat zařízení zemědělské výroby, sklady a pomocné provozy. Podmíněně je možné umísťovat podnikovou administrativu a drobné provozy výroby, služeb, technolog. zařízení, či parkoviště. Například vybudování fotovoltaické elektrárny, resp. umístění solárních panelů je v souladu s výše uvedenými regulativy pro danou plochu a zpracování projektové dokumentace odborně způsobilou osobou daný regulativ nevylučuje. Obec aktuálně připravuje nový územní plán.

 

Pozemek je slunný a nachází se v rámci uzavřeného a hlídaného areálu zemědělského družstva. Ze severu lze případně zřídit samostatný sjezd na pozemek. Na pozemku je krom obecního vodojemu také funkční trafo a nadzemní vedení VN 22kV. Pozemek není nijak právně zatížen, což je pro majitele nesporná výhoda.

 

Bližší informace k zakázce vám ochotně poskytne makléř Petr.

FOTOGRAFIE

A jak to vypadá v okolí?

Zajímá mě bližší info:

Děkujeme ze zprávu

Odesláním souhlasíte se zpracováním Vašich údajů dle našich zásad

bottom of page