top of page

Stavební pozemek pro komerční účely

NOVÉ DOMKY, ŠUMPERK
okres Šumperk
12 146 m2
Cena: 600 Kč/m2

Máte dostatek kapitálu a chuť a invenci založit na Šumpersku atrakci, která nemá široko daleko obdoby? Váš záměr můžete realizovat na souboru pozemků o celkové výměře 12 146 m2 na okraji katastrálního území Šumperk v klidné části Nové Domky.

 

K dispozici je již schválený projekt na výstavbu dvoupodlažní budovy s ubytováním a zázemím pro víceúčelové hřiště, na vizualizacích je zobrazena varianta rozšířená o dva bazény s teplou slanou vodou spolu s objektem určeným pro umístění šaten a sociálního zázemí. Projektovou dokumentaci lze modifikovat - změny povoluje příslušný stavební úřad.

 

Vzhledem k umístění pozemku v lokalitě sousedící s popravištěm z období čarodějnických procesů však doporučujeme zajímavou alternativu - postavit celý obchodní koncept na těchto historických souvislostech. Na místě lze dle platné ÚPD vybudovat také tábořiště, kemp, rozhlednu, provozovat jezdectví včetně chovu koní atp.

 

Celkově se jedná o mírně svažité parcely zahrnuté v ÚPD jako plochy rekreace. Přípojka elektřiny na pozemku, možnost napojení na veřejné rozvody vody a splaškové i dešťové kanalizace. Možnost zajištění financování formou hypotečního úvěru. 

Pro více informací navštivte

www.pozemek-sumperk.cz

FOTOGALERIE

PARAMETRY

Celková cena:  7 287 600 Kč

Cena za m2: 600 Kč
Lokalita: Nové Domky, Šumperk, okres Šumperk
Vlastnictví: osobní 
Typ nemovitosti: stavební pozemek

Charakter pozemku: mírně svažitý

IS: přípojka elektřiny na pozemku, možnost napojení na veřejné rozvody vody a splaškové i dešťové kanalizace
Celková výměra pozemku: 12 146 m2 

A jak to vypadá v okolí?

Zajímá mě bližší info:

Děkujeme za zprávu

Odesláním souhlasíte se zpracováním Vašich údajů dle našich zásad

Chcete si půjčit?

Petr Vám spočítá, jestli na to máte.

LDF_046.jpg
bottom of page