IMG_4204_1.jpg

Není-li ve vašich silách najít spolehlivého nájemníka, rádi vám pomůžeme.

Proč se vyplatí svěřit hledání nájemníka nám?

KVALITNÍ PREZENTACE

Také u pronájmů zařídíme virtuální prohlídku bytu. Uvítáte ji například tehdy, kdy vaši končící nájemníci nejsou ochotni umožnit prohlídky a vy pak zbytečně přicházíte o čas k hledání nových nájemníků. Někdy tím bohužel tratíte i na zisku, protože díky tomu nejste schopni zajistit, aby na sebe nájmy navazovaly, a byt budete mít chvíli neobsazený.

DOKUMENTACE

Základem dobrého vztahu je kvalitní nájemní smlouva, ve které jsou jasně vymezeny práva a povinnosti jednotlivých stran. Asistujeme také u předání a zajistíme i případný převod energií.

PROVĚŘENÍ NÁJEMNÍKA

Všichni pronajímatelé si přejí bezproblémové nájemníky, kteří byt nezničí, nebudou rušit sousedy a nájemné vždy zaplatí včas. Ověřujeme, jestli potencionální nájemníci nemají exekuce, nebo jiné pohledávky po splatnosti. Konečné rozhodnutí o výběru nájemníka je pak na vás.

DOLOŽKA PŘÍMÉ VYKONATELNOSTI

V případě zájmu zprostředkujeme i doložku přímé vykonatelnosti u notáře. Tato služba se hradí přímo notářské kanceláři. Posiluje vaše postavení pronajímatele - slouží jako exekuční titul v případě neplnění nájemní smlouvy.

Cena a podmínky služby

Jaká je cena za vyhledání nájemníka?

Pro pronajímatele za symbolickou 1 Kč, tedy skoro zdarma.

Provizi ve výši jednoho nájmu, minimálně však 10.000 Kč vč. DPH, nám hradí nájemce.

Jaké jsou podmínky služby?

Abychom vás mohli plně zastoupit při jednání se zájemci o pronájem, jedinou podmínkou je uzavření výhradní (exkluzivní) zprostředkovatelské smlouvy. Kontaktujte nás a vzor smlouvy vám ochotně zašleme k nahlédnutí.

Kontakt

Nechte si zaslat vzor zprostředkovatelské smlouvy pro zajištění nájemníka nebo nám zanechte zprávu.

Odesláním souhlasíte se zpracováním Vašich údajů dle našich zásad

Děkujeme ze zprávu

 
Desk

Přečtěte si naše články k tématu pronájmů

NADHLED

Jakožto citově nezainteresovaná strana vás zastoupíme při kompletním jednání s potencionálními nájemníky - a to s potřebnou dávkou nadhledu. Hry na emoce, ani jiné "nekalé" praktiky na nás neplatí.

ZKUŠENOST

Pronájem nemovitostí je pro nás rutina a proto nás nic nezaskočí. Každý problém má řešení a my je společně najdeme.

ZÁPAL

Bude to znít jako klišé, ale naši práci děláme skutečně rádi. Proto se stále rozvíjíme a vylepšujeme kvalitu našich služeb. Náš cíl je maximální užitek pro majitele.

OBCHODNÍ DUCH

Spolehlivý nájemník, kvalitní nájemní smlouva, pohodlí a bezstarostnost. S námi si budete si jisti, že lépe jste už váš byt pronajmout nemohli

 

Nemovitosti na pronájem

Pro zadání poptávky můžete využít tento dotazník.